Kontakta Kulturskolan

Våra lärare


 

Maria Andersson
maria.andersson@skurup.se
cirkus
Tel: 0709-36 73 56
 

Daniel Branting
daniel.branting@skurup.se
gitarr, elbas, slagverk, orkester, digitalt musikskapande
Tel 0737-886491
 

Sanna Gren
dans 
sanna.gren@skurup.se
Tel: 0706-488771
 

Ulf Holmström
ulf.holmstrom@skurup.se
tvärflöjt, orkester, blockflöjt, piano
Tel: 0733-770590
 

Agneta Larsson
agneta.larsson@skurup.se
sång, kör, blockflöjt, musikterapi
Tel: 0709-20 91 62
 

Carolina Lennryd 
carolina.lennryd@skurup.se
nycirkus
Föräldraledig 2020/2021
 

Isak Lindberg
isak.lindberg@skurup.se
vik nycirkus
Tel: 0733-509291
 

Clara Ljungkvist
clara.ljungkvist@skurup.se
cello, orkester
Tel: 0709-402408
 

Jon Lundberg
jon.lundberg@skurup.se
klarinett, saxofon, orkester
Tel: 0736-67 93 73
 

Johan Malmberg
johan.malmberg@skurup.se
gitarr, orkester
Tel: 0739-08 88 95
 

Rebecka Nord 
rebecka.nord@skurup.se
vik cirkus
Tel 0703-541705

 

Lotta Pahlén
lotta.pahlen@skurup.se
fiol, blockflöjt, orkester, piano, administratör
Tel: 0738-56 01 18
 

Magnus Rydlöv
magnus.rydlov@skurup.se
klassorkester, testpiloterna
Tel: 0411-53 63 17

 

Sofia Thelin Edgren
sofia.thelinedgren@skurup.se
piano, sång, körsång
Tel: 0735-00 10 03

 

Daniel Vistam
daniel.vistam@skurup.se
baryton, trombon, trumpet, orkester
Tel: 0705-79 90 88
 

 

Sidansvarig: Webbmaster
Sidan uppdaterad 2021-05-31