Kontakt

Kontaktinformation till Kulturskolan.

Våra lärare

Maria Andersson
maria.andersson@skurup.se
cirkus
Tel: 0709-36 73 56
 

Daniel Branting
daniel.branting@skurup.se
gitarr, elbas, slagverk, orkester, digitalt musikskapande
Tel 0737-886491
 

Sanna Gren
dans 
sanna.gren@skurup.se
Tel: 0706-488771
 

Ulf Holmström
ulf.holmstrom@skurup.se
tvärflöjt, orkester, elbas, piano
Tel: 0733-770590
 

Leyla Huffman Ek
leyla.huffman@skurup.se
vik cello orkester VT 2022
Tel: 0045-50371853
 

Agneta Larsson
agneta.larsson@skurup.se
sång, kör, blockflöjt, musikterapi
Tel: 0709-20 91 62
 

Carolina Lennryd 
cirkus
Tjänstledig 2021/2022
 

Graciette Litzberg
graciette.litzberg@skurup.se
dans
Tel: 0736-492271
 

Clara Ljungkvist
cello, orkester
Tjänstledig VT 2022
 

Jon Lundberg
jon.lundberg@skurup.se
klarinett, saxofon, orkester
Tel: 0736-67 93 73
 

Johan Malmberg
johan.malmberg@skurup.se
gitarr, orkester
Tel: 0739-08 88 95
 

Rebecka Nord 
rebecka.nord@skurup.se
vik cirkus
Tel 0703-541705

 

Lotta Pahlén
lotta.pahlen@skurup.se
fiol, orkester, piano
Tel: 0738-56 01 18
 

Magnus Rydlöv
magnus.rydlov@skurup.se
klassorkester, testpiloterna
Tel: 0411-53 63 17

 

Sofia Thelin Edgren
sofia.thelinedgren@skurup.se
piano, sång, körsång
Tel: 0735-00 10 03


Jan Unestam
jan.unestam@skurup.se
vik cirkus
Tel: 0709-828349
 


Daniel Vistam
baryton, trombon, trumpet, orkester
daniel.vistam@skurup.se
Tel: 0705-799088

 

 

Sidansvarig: Webbmaster
Sidan uppdaterad 2022-03-21