Personal Nils Holgersson vuxenutbildning

Eva Le Grand, Rektor
Tel: 0411-53 63 10
E-post: eva.legrand@skurup.se

Valentina Bajramaj, Studie- och yrkesvägledare
Tel: 0411-53 63 42
E-post: valentina.bajramaj@skurup.se

Petra Nilsson, Administratör
Tel: 0411-53 61 48
E-post: petra.nilsson@skurup.se

 

Pedagogisk personal

Anandini Råberg
Vård- och omsorgsutbildning
Mobil: 0738-56 01 10
E-post: anandini.raberg@skurup.se

Barbara Englisz-Arholm
Lärcentrum
Mobil: 0738-56 03 17
E-post: barbara.englisz-arholm@skurup.se

Jonny Jörmar
Elevassistent SFI
Tel: 0738-56 03 49
E-post: jonny.jormar@skurup.se

Kjersti Popotnik
SFI
Mobil: 0738-56 03 14
E-post: kjersti.popotnik@skurup.se

Knut Danefeldt
Yrkesförarutbildning
Mobil: 0738-56 02 72
E-post: knut.danefeldt@skurup.se

Sebastian Ungh
SFI
Mobil: 0738-56 03 11
E-post: sebastian.ungh@skurup.se

Martin Ewetz
Psykologi, Psykiatri, Etik och människans livsvillkor
Mobil: 0738-56 02 90
E-post: martin.ewetz@skurup.se

Mikael Svensson
Lärcentrum
Mobil: 0738-56 03 13
E-post: mikael.svensson@skurup.se

Peter Ahl
Yrkesförarutbildning
Mobil: 0738-56 02 94
E-post: peter.ahl@skurup.se

Susanne Nilsson
SFI
Mobil: 0738-56 03 12
E-post: susanne.m.nilsson@skurup.se

Sidansvarig: Petra Nilsson
Sidan uppdaterad 2018-08-08

Skurups kommun

Växel 0411-53 60 00 eller alfanummer 0771-SKURUP (0771-758787)
E-post: kansli@skurup.se
Organisationsnummer 212000-1082
Öppet: mån-fre 8-16.30
Besöksadress: Stora Torggatan 4 Karta
Postadress: 274 80 Skurup
Kontakta oss på Skurups kommun

Vi är en fairtrade city

In English

Selected information in English - Manually translated pages.

Auf Deutsch

Ausgewählte Informationen auf Deutsch - Professionell übersetzte Seiten.

På www.skurup.se använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att fortsätta surfa godkänner du att vi använder cookies. Vad är cookies?